Az orosz Voronyezs aligha mondható olyan elszigetelt régiónak, amelyet általában furcsa földönkívüliekkel való találkozásokkal szoktak összefüggésbe hozni, mégis 1989. szeptember 27-én este fél hét körül ez a város lett a házigazdája annak, ami sokak szerint az egyik legszokatlanabb, legbizarrabb találkozás, amelyet valaha is feljegyeztek vélhetően földönkívüli lényekkel kapcsolatban.
⚜️ Itt válhatsz Csatornataggá: ⚜️
●‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒●
📧 Email: [email protected]
●‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒●
➡️ Egyéb oldalaim:
🟠 Patreon: f
🔵 Fb: i
🟡 Twitter: o
●‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒●
#dokumentumfilm #ismeretterjesztő #flying saucers #voronyezs #híradó #oroszország #szovjetúnió #voronezh #idegenek
Nagyszerű összefoglaló lett! Még gyerekként olvastam erről azt hiszem az akkori Színes UFO újságban és az egyik kedvenc esetem volt! 🙂
Ufóeeeeee 😂😂😂😂
Köszönöm! Nagyon érdekes!
Értékes ,igazság.
A budaörsi, őrmezei UFÓ észlelés tényleg megtörtént, én magam is szemtanúja voltam, azonban a budaörsi jel felfestése időrendben az észlelés után történt. Én magam is sokat keresgéltem neten az adott esettel kapcsolatosan, de nem sok információt találtam, ezért leírom, mire emlékszem akkoriból. Az eset 1991 és 1993 között történt valamikor. Mi akkoriban Gazdagréten laktunk és a lakásunk egyik ablaka Őrmező felé nézett. Már sötétedett, amikor egy fényes pontot láttam meg az égen, viszonylag alacsonyan. A tárgy lassan közeledett Gazdagrét irányába. Amikor közelebb ért, kiszaladtunk a családdal az erkélyünkre, ami Budaörs irányába nézett. A tárgy fényes volt, kékes,, zöldes színű, erős fényű és rombusz formájú volt, hangtalanul és igen alacsonyan szállt, majd eltűnt a horizonton. Aznap este a híradóban is bemondták az esetet, végül az volt a sztori (gondolom a lakosság megnyugtatása érdekében), hogy az HBO egy reklámot csinált, egy helikopterről lelógatott neon reklámot láttak az emberek. Emlékeim szerint a következő napokban tényleg vitt egy helikopter valami ilyesmit, de az semmiben sem hasonlított arra, amit akkor láttam.